Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|---|
| gänga G | |
| Kona/Radie/Platt | |
| Gänglängd L | 40 |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
PCD-Bult M12x1.25 L40
| Vikt | 78 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 49 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 67 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Bricka PCD-bult kona 14-22
| Vikt | 10 g |
|---|---|
| Kona/Radie/Platt | |
| Totallängd T (mm) | 9 |
| Största diametern på konan | 22 |
| Konans minsta diameter (mm) | 15 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Hårdhet | 10.9 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.