Ytterligare information
| Vikt | 110 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Gänglängd L | 36 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 57 |
| Största diametern på konan | D = Ø17.3mm |
| Ytterdiameter D (mm) | 29 |
| Ytbehandling/färg | Black/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |

