Ytterligare information
| Vikt | 10000 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| Tjocklek (mm) | 30 |
| Bultcirkel Bil | 5/114.3 |
| CB Bil (Ømm) | 78.1 |
| Bultcirkel Fälg | 4/156 |
| CB Fälg (Ømm) | 131.1 |
| gänga G |
FlexiBolt-M12x1.5-M12x1.25-L28
| Längd L | 28 |
|---|---|
| Totallängd T (mm) | 46 |
| Gänga "G1" | M12x1.5 |
| Längd "L1" (mm) | 18 |
| Gänga "G2" | M12x1.25 |
| Längd "L2" (mm) | 26 |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Diameter "D" (mm) | ∅12 |
Öppenmutter L16 M12x1.25 Hex19
| gänga G | |
|---|---|
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Typ | K60° |
| Ytterdiameter D | Ø22mm |
| Totallängd T (mm) | 16 |
| Ytbehandling/färg | Gul/zink |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.