Ytterligare information
| Vikt | 3508 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
Insatsgänga M16x1.5
| gänga G | |
|---|---|
| splines diameter D | |
| Totallängd T (mm) | 19 |
| Diameter huvud D1 | ∅24.5mm |
| Ytbehandling/färg | Grå/Zink |
Monteringsbult M16x1.5 L30X
| gänga G | |
|---|---|
| Gänglängd L | 30 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Totallängd T (mm) | 46 |
| Största diametern på konan | D = Ø24mm |
| Ytbehandling/färg | Grå/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.