Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
12mm 5/112-66.5 L13.5 F2
| Vikt | 474 g |
|---|
15mm 5/112-66.5 L16 F2
| Vikt | 592 g |
|---|
Bult Silver Radie 12mm spacers
| Vikt | 87 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 40 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 61 |
| Största diametern på konan | D = Ø23mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Bult Silver Radie 15mm spacers
| Vikt | 92 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 45 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 66 |
| Största diametern på konan | D = Ø23mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.