Ytterligare information
| Vikt | 222 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | Platt |
| Nyckelfattning | Hex27 |
| Ytterdiameter Max (mm) | 39 |
| Diameter styrning (mm) | 28.9 |
| Längd styrning (mm) | 22 |
| Totallängd T (mm) | 52 |
| Ytbehandling/färg | Chrome |
160.00kr inkl. moms
| Vikt | 222 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | Platt |
| Nyckelfattning | Hex27 |
| Ytterdiameter Max (mm) | 39 |
| Diameter styrning (mm) | 28.9 |
| Längd styrning (mm) | 22 |
| Totallängd T (mm) | 52 |
| Ytbehandling/färg | Chrome |
OBS!
Om möjligt använd en dator eller liggande Tablett
detta pga mobila versionen inte har alla funktioner.
Om ni inte hittar det ni söker kontakta oss via kontaktformuläret. Avfärda