Ytterligare information
| Vikt | 44 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | K 60° |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Ytterdiameter D (mm) | 23 |
| Diameter styrning (mm) | 15.2 |
| Längd styrning (mm) | 4 |
| Totallängd T (mm) | 29 |
| Ytbehandling/färg | Chrome |
24.00kr inkl. moms
Endast 8 kvar i lager
| Vikt | 44 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | K 60° |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Ytterdiameter D (mm) | 23 |
| Diameter styrning (mm) | 15.2 |
| Längd styrning (mm) | 4 |
| Totallängd T (mm) | 29 |
| Ytbehandling/färg | Chrome |
OBS!
Om möjligt använd en dator eller liggande Tablett
detta pga mobila versionen inte har alla funktioner.
Om ni inte hittar det ni söker kontakta oss via kontaktformuläret. Avfärda