Ytterligare information
| Vikt | 20 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Typ | Platt |
| Ytterdiameter D | Ø25 |
| Totallängd T (mm) | 16 |
| Ytbehandling/färg | Grå/Zink |
| Diameter styrning | 13.7mm |
45.00kr inkl. moms
| Vikt | 20 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Typ | Platt |
| Ytterdiameter D | Ø25 |
| Totallängd T (mm) | 16 |
| Ytbehandling/färg | Grå/Zink |
| Diameter styrning | 13.7mm |
OBS!
Om möjligt använd en dator eller liggande Tablett
detta pga mobila versionen inte har alla funktioner.
Om ni inte hittar det ni söker kontakta oss via kontaktformuläret. Avfärda