Ytterligare information
| Vikt | 46 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Gänglängd L | 20 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 35 |
| Största diametern på konan | D = Ø21.6mm |
| Ytbehandling/färg | Grå/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
45.00kr inkl. moms
I lager
OBS!
Om möjligt använd en dator eller liggande Tablett
detta pga mobila versionen inte har alla funktioner.
Om ni inte hittar det ni söker kontakta oss via kontaktformuläret. Avfärda