Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
45mm 6/139.7-78.1x6/150-78.1
| Vikt | 2000 g |
|---|
Öppen Mutter L21 M14x1.5 Hex19
| Vikt | 29 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Typ | K60° |
| Ytterdiameter D | Ø22mm |
| Totallängd T (mm) | 21 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
25mm 5/150-78.1x5/120-72.6
| Vikt | 1500 g |
|---|
Wheelstud M12x1.5 L46
| Vikt | 50 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Totallängd T (mm) | 51 |
| splines diameter D | |
| Diameter huvud D1 | ∅19mm |
| Gänglängd GL | 31mm |
| Längd till huvud L | 46mm |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
Monteringsbult M12x1.5 L22XI
| Vikt | 46 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 22 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17, Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | D = Ø21mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |




Recensioner
Det finns inga recensioner än.