Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
20mm 5/98-58.6x5/130-71.6
| Vikt | 1500 g |
|---|
FlexiBolt-M12x1.5-L28
| Vikt | 35 g |
|---|---|
| Längd L | 28 |
| Totallängd T (mm) | 46 |
| Gänga "G1" | M12x1.5 |
| Längd "L1" (mm) | 18 |
| Gänga "G2" | M12x1.5 |
| Längd "L2" (mm) | 26 |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Diameter "D" (mm) | ∅12 |
Öppenmutter L16 M12x1.25 Hex19
| Vikt | 25 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Typ | K60° |
| Ytterdiameter D | Ø22mm |
| Totallängd T (mm) | 16 |
| Ytbehandling/färg | Gul/zink |
Kupolmutter M12x1.5 Kona Svart Hex19
| Vikt | 56 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Typ | K 60° |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Ytterdiameter D (mm) | 23 |
| Konans minsta diameter (mm) | 15.5 |
| Totallängd T (mm) | 34 |
| Ytbehandling/färg | Black/Paint |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.