Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
QZ 30mm 6/114.3-66.1x8/165.1-116.7
| Vikt | 2500 g |
|---|
Wheelstud M14x1.5 L46
| Vikt | 68 g |
|---|---|
| gänga G | |
| splines diameter D | |
| Diameter huvud D1 | ∅21mm |
| Gänglängd GL | 31mm |
| Längd till huvud L | 46mm |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
Monteringsbult M14x1.5 L22XI
| Vikt | 52 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 23.5 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17, Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | D = Ø21mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.