Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|---|
| Bultcirkel Bil | 5/112 |
| CB Bil (Ømm) | 66.5 |
| Bultcirkel Fälg | 6/139.7 |
| CB Fälg (Ømm) | 67.1 |
25mm 5/112-66.5x6/139.7-67.1
| Vikt | 2000 g |
|---|
FlexiBolt-M12x1.5-L28
| Vikt | 35 g |
|---|---|
| Längd L | 28 |
| Totallängd T (mm) | 46 |
| Gänga "G1" | M12x1.5 |
| Längd "L1" (mm) | 18 |
| Gänga "G2" | M12x1.5 |
| Längd "L2" (mm) | 26 |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Diameter "D" (mm) | 12 |
Monteringsbult M12x1.5 L22XIS D17.3
| Vikt | 40 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 22 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | 17.3 |
| Ytbehandling/färg | Black/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |



Recensioner
Det finns inga recensioner än.