Ytterligare information
| Vikt | 2300 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| Tjocklek (mm) | 18 |
| Bultcirkel Bil | 5/120 |
| CB Bil (Ømm) | 72.6 |
| CB Fälg (Ømm) | 72.6 |
| L | 17 |
| F | 0 |
| Bilmärke | BMW |
Hjulbult M12x1.5 K60° L45
| gänga G | |
|---|---|
| Gänglängd L | 45 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 72 |
| Största diametern på konan | D = Ø23mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Hjulbult M12x1.5 K60° L45 Svart Szn
| gänga G | |
|---|---|
| Gänglängd L | 45 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 72 |
| Största diametern på konan | D = Ø23mm |
| Ytbehandling/färg | Black/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Torxbult M12x1.5 K60° L45
| gänga G | |
|---|---|
| Gänglängd L | 45 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Torx10 Ø20 |
| Totallängd T (mm) | 70 |
| Största diametern på konan | D = Ø20 |
| Ytbehandling/färg | Black/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.