Ytterligare information
| Vikt | 106 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Kona/Radie/Platt | |
| Gänglängd L | 63 |
| Ytbehandling/färg | Grå/Anodiserad |
| Nyckelfattning | Hex19 |
Alumutter M14x1.5 Kona Grå
| Vikt | 18 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Typ | K 60° |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Ytterdiameter D (mm) | 24.5 |
| Konans minsta diameter (mm) | 16.5 |
| Totallängd T (mm) | 32 |
| Ytbehandling/färg | Grå/Anodiserad |
FlexiBolt-M14x1.5-L65
| Vikt | 90 g |
|---|---|
| Längd L | 65 |
| Totallängd T (mm) | 83 |
| Gänga "G1" | M14x1.5 |
| Längd "L1" (mm) | 18 |
| Gänga "G2" | M14x1.5 |
| Längd "L2" (mm) | 45 |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Diameter "D" (mm) | ∅14 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.