Ytterligare information
| Vikt | 18 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | R 14 |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Ytterdiameter D (mm) | 24.5 |
| Konans minsta diameter (mm) | 16.5 |
| Totallängd T (mm) | 32 |
| Ytbehandling/färg | Svart/Anodiserad |
75.00kr inkl. moms
| Vikt | 18 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | R 14 |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Ytterdiameter D (mm) | 24.5 |
| Konans minsta diameter (mm) | 16.5 |
| Totallängd T (mm) | 32 |
| Ytbehandling/färg | Svart/Anodiserad |
OBS!
Om möjligt använd en dator eller liggande Tablett
detta pga mobila versionen inte har alla funktioner.
Om ni inte hittar det ni söker kontakta oss via kontaktformuläret. Avfärda