Ytterligare information
| Vikt | 120 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | Platt |
| Nyckelfattning | Hex22 |
| Ytterdiameter Max (mm) | 34 |
| Diameter styrning (mm) | 23 |
| Längd styrning (mm) | 19 |
| Totallängd T (mm) | 46 |
| Ytbehandling/färg | Chrome |
100.00kr inkl. moms
| Vikt | 120 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | Platt |
| Nyckelfattning | Hex22 |
| Ytterdiameter Max (mm) | 34 |
| Diameter styrning (mm) | 23 |
| Längd styrning (mm) | 19 |
| Totallängd T (mm) | 46 |
| Ytbehandling/färg | Chrome |
OBS!
Om möjligt använd en dator eller liggande Tablett
detta pga mobila versionen inte har alla funktioner.
Om ni inte hittar det ni söker kontakta oss via kontaktformuläret. Avfärda