Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
X 85 5/114.3-61.6x5/112-66.5
| Vikt | 3000 g |
|---|
Insatsgänga M14x1.5
| Vikt | 30 g |
|---|---|
| gänga G | |
| splines diameter D | |
| Totallängd T (mm) | 19 |
| Diameter huvud D1 | ∅24.5mm |
| Ytbehandling/färg | Grå/Zink |
X 100 5/112-66.5x5/112-57.1
| Vikt | 3500 g |
|---|
Insatsgänga M14x1.5
| Vikt | 30 g |
|---|---|
| gänga G | |
| splines diameter D | |
| Totallängd T (mm) | 19 |
| Diameter huvud D1 | ∅24.5mm |
| Ytbehandling/färg | Grå/Zink |
Hjulbult M14x1.5 K60° L33
| Vikt | 90 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 33 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 60 |
| Största diametern på konan | D = Ø23mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |




Recensioner
Det finns inga recensioner än.