Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
20mm 6/130-84.1x6/147-80.1
| Vikt | 3500 g |
|---|
Insatsgänga M14x1.5
| Vikt | 30 g |
|---|---|
| gänga G | |
| splines diameter D | |
| Totallängd T (mm) | 19 |
| Diameter huvud D1 | ∅24.5mm |
| Ytbehandling/färg | Grå/Zink |
Monteringsbult M14x1.5 L22XI
| Vikt | 52 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 23.5 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17, Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | D = Ø21mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Q 20mm 6/147-80.1x5/120-74.1
| Vikt | 2000 g |
|---|
Wheelstud M12x1.5 L46
| Vikt | 50 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Totallängd T (mm) | 51 |
| splines diameter D | |
| Diameter huvud D1 | ∅19mm |
| Gänglängd GL | 31mm |
| Längd till huvud L | 46mm |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
Monteringsbult M14x1.5 L22XI
| Vikt | 52 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 23.5 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17, Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | D = Ø21mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.