Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
23mm 5/139.7-77.8x6/150-77.8
| Vikt | 2000 g |
|---|
Öppenmutter L15.5 M14x1.5 Hex19
| Vikt | 25 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Typ | K60° |
| Ytterdiameter D | Ø22mm |
| Totallängd T (mm) | 15.5 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
23mm 6/150-77.8x6/139.7-112.1
| Vikt | 2000 g |
|---|
Monteringsbult M12x1.5 L22XI
| Vikt | 46 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 22 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17, Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | D = Ø21mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Wheelstud M14x1.5 L50
| Vikt | 70 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Totallängd T (mm) | 55 |
| splines diameter D | |
| Diameter huvud D1 | ∅21mm |
| Gänglängd GL | 38mm |
| Längd till huvud L | 50mm |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.