Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
30mm 5/114.3-67.1x5/135-73.1
| Vikt | 1500 g |
|---|
Öppenmutter L16 M12x1.5 Hex19
| Vikt | 25 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Typ | K60° |
| Ytterdiameter D | Ø22mm |
| Totallängd T (mm) | 16 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
20mm 5/135-73.1x4/100-54.1
| Vikt | 1500 g |
|---|
Monteringsbult M12x1.5 L22XI
| Vikt | 46 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 22 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17, Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | D = Ø21mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Wheelstud M12x1.5 L40
| Vikt | 44 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Totallängd T (mm) | 45 |
| splines diameter D | |
| Diameter huvud D1 | ∅19mm |
| Gänglängd GL | 28mm |
| Längd till huvud L | 40mm |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |




Recensioner
Det finns inga recensioner än.