Ytterligare information
| Vikt | 3000 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| Tjocklek (mm) | 25 |
| Bultcirkel Bil | 5/112 |
| CB Bil (Ømm) | 66.5 |
| CB Fälg (Ømm) | 66.5 |
| L | 24 |
| F | 0 |
| Bilmärke | BMW, Mini |
Hjulbult M14x1.25 K60° L55
| Vikt | 111 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 55 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 81 |
| Största diametern på konan | D = Ø23mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Hjulbult M14x1.25 K60° L55 Svart Szn
| Vikt | 111 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 55 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17 |
| Totallängd T (mm) | 81 |
| Största diametern på konan | D = Ø23mm |
| Ytbehandling/färg | Black/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
Torxbult M14x1.25 K60° L53
| Vikt | 104 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 53 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Torx10 Ø20 |
| Totallängd T (mm) | 77 |
| Största diametern på konan | D = Ø20 |
| Ytbehandling/färg | Black/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.