Ytterligare information
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
|---|
25mm 6/139.7-90x6/150-78.1
| Vikt | 2000 g |
|---|
Q 20mm 6/150-78.1x5/127-78.1
| Vikt | 2000 g |
|---|
Öppenmutter L16 7/16"-20 Hex19
| Vikt | 27 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Typ | K60° |
| Ytterdiameter D | Ø22mm |
| Totallängd T (mm) | 16 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
FlexiBolt-M12x1.5-L28
| Vikt | 35 g |
|---|---|
| Längd L | 28 |
| Totallängd T (mm) | 46 |
| Gänga "G1" | M12x1.5 |
| Längd "L1" (mm) | 18 |
| Gänga "G2" | M12x1.5 |
| Längd "L2" (mm) | 26 |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Diameter "D" (mm) | ∅12 |
Monteringsbult M12x1.5 L22XI
| Vikt | 46 g |
|---|---|
| gänga G | |
| Gänglängd L | 22 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17, Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | D = Ø21mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |


Recensioner
Det finns inga recensioner än.