Ytterligare information
| Vikt | 6000 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
Öppen Mutter L21 M12x1.5 Hex19
| gänga G | |
|---|---|
| Typ | K60° |
| Ytterdiameter D | Ø22mm |
| Totallängd T (mm) | 21 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Nyckelfattning | Hex19 |
Monteringsbult M12x1.5 L22XI
| gänga G | |
|---|---|
| Gänglängd L | 22 |
| Kona/Radie/Platt | |
| Nyckelfattning | Hex17, Insex12 |
| Totallängd T (mm) | 40 |
| Största diametern på konan | D = Ø21mm |
| Ytbehandling/färg | Silver/Zink |
| Hårdhet | 10.9 |
FlexiBolt-M12x1.5-L60
| Längd L | 60 |
|---|---|
| Totallängd T (mm) | 78 |
| Gänga "G1" | M12x1.5 |
| Längd "L1" (mm) | 18 |
| Gänga "G2" | M12x1.5 |
| Längd "L2" (mm) | 33 |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Diameter "D" (mm) | ∅12 |
FlexiBolt-M12x1.5-L30
| Längd L | 30 |
|---|---|
| Totallängd T (mm) | 48 |
| Gänga "G1" | M12x1.5 |
| Längd "L1" (mm) | 18 |
| Gänga "G2" | M12x1.5 |
| Längd "L2" (mm) | 27 |
| Hårdhet | 10.9 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
| Diameter "D" (mm) | ∅12 |




Recensioner
Det finns inga recensioner än.