Ytterligare information
| Vikt | 60 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | K60° |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Ytterdiameter D (mm) | 24 |
| Diameter styrning (mm) | 15.8 |
| Längd styrning (mm) | 6 |
| Totallängd T (mm) | 29 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
30.00kr inkl. moms
| Vikt | 60 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 1 × 1 mm |
| gänga G | |
| Typ | K60° |
| Nyckelfattning | Hex19 |
| Ytterdiameter D (mm) | 24 |
| Diameter styrning (mm) | 15.8 |
| Längd styrning (mm) | 6 |
| Totallängd T (mm) | 29 |
| Ytbehandling/färg | Zink |
OBS!
Om möjligt använd en dator eller liggande Tablett
detta pga mobila versionen inte har alla funktioner.
Om ni inte hittar det ni söker kontakta oss via kontaktformuläret. Avfärda